Ziemassvētku kauju rogainings 07.01.2017
07.01.2017
Kalnciems
JNSC
Start:10:00:00
Sunset:16:00:00
Sunrise:09:00:00
ROGAIN6
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1255MO Laid mums tur laimē diet Zigmunds Bībers
Andris Ronimoiss
5:59:05
247
0
247 MO:1.
2262MO Apakšgrāvja inspekcija Guntis Šmaukstelis
Mārtiņš Krūze
5:58:59
235
0
235 MO:2.
3401MV GuN-2017 Nikolajs Lucāns
Guntis Pikurs
5:51:01
213
0
213 MV:1.
4367XO Meža dīvainīši Einārs Masteiko
Elīna Masteiko
6:00:02
212
-2
210 XO:1.
5264MO Paspējām pieteikties Ivars Lukaševičš
Emīls Gailis
6:00:23
212
-2
210 MO:3.
6258MO adidas adventure team Uldis Žimants
Alberts Jasāns
Jānis Krūmiņš
6:15:56
239
-32
207 MO:4.
7500XV Serious & Intent Aigars Actiņš
Ilze Lapiņa
5:57:50
202
0
202 XV:1.
8261MO Sēņu vērotāji Mārtiņš Ketners
Valdis Gabrāns
5:40:58
201
0
201 MO:5.
9359XO Foršais Briksnis Linda Krūmiņa
Edijs Šmits
Sandis Zukulis
5:54:13
200
0
200 XO:2.
10402MV ATIP Armands Teteris
5:56:56
200
0
200 MV:2.
11251MO Slapjie pumpuri Aigars Čeksters
Vilnis Frišfelds
5:37:31
197
0
197 MO:6.
12406MV Pēdas mežā Māris Vabulnieks
Raivis Kalniņš
5:55:03
193
0
193 MV:3.
13254MO Ūdenzāles Mārtiņš Lukstaraups
Mārtiņš Deičmanis
5:55:45
192
0
192 MO:7.
14403MV AUTOSTARTS.LV-1 Aivars Lapa
Mārtiņš Buršs
5:51:21
191
0
191 MV:4.
15250MO BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs
Renārs Skudra
5:41:11
188
0
188 MO:8.
16362XO Bez robežām Fadejs Precinieks
Zelma Preciniece
Arvīds Ozoliņš
6:02:28
192
-6
186 XO:3.
17650XSV Malači Velga Buša
Uldis Pekuss
5:59:37
178
0
178 XSV:1.
18256MO Saaristo Jānis Kukks
Dāvis Lūsa
5:33:38
173
0
173 MO:9.
19259MO Fraternitas Livonica Agris Auce
Mārtiņš Krūmiņš
5:38:55
173
0
173 MO:10.
20505XV Zvaniņš skan Anita Liepiņa
Valters Kaminskis
5:59:39
172
0
172 XV:2.
21350XO Ampēriņš Madara Apsalone
Aleksandrs Riguns
5:56:29
169
0
169 XO:4.
22551MSV ASIE PIPARI Ilmārs Kaulakans
Harijs Lācars
6:13:15
197
-28
169 MSV:1.
23655XSV Livāni Varis Peisenieks
Jānis Turks
Gundega Jurāne
5:58:26
166
0
166 XSV:2.
24357XO Piedzīvojumu meklētāji Ģirts Goško
Ildze Straume
5:54:28
164
0
164 XO:5.
25501XV Romanichi Romāns Koškins
Ilva Koškina
5:57:02
162
0
162 XV:3.
26363XO Resnais Susurs Māris Avotiņš
Dinija Frijāre
6:01:54
163
-4
159 XO:6.
27354XO Swamp Chic Dace Veipa
Kaspars Adijāns
6:02:31
157
-6
151 XO:7.
28263MO Team Teroristas Jānis Kalniņš
Viljams Vidauskis
6:04:37
160
-10
150 MO:11.
29257MO TEKU TAKU rogainings Reinis Bērziņš
Toms Purgailis
6:02:07
153
-6
147 MO:12.
30455WV Apesciems Daiga Krēsliņa
Līga Vabulniece
5:59:46
146
0
146 WV:1.
31260MO Strutainā pēda Mārtiņš Malzubris
Mārcis Jēgers
5:51:06
145
0
145 MO:13.
32502XV Teļubauska Didzis Čonka
Aija Čonka
5:56:39
145
0
145 XV:4.
33503XV Mona-X Peteris Zarins
Baiba Ozola
5:57:57
145
0
145 XV:5.
34253MO Biedrība Meža Taku Skrējieni Roberts Treijs
Vilmārs Zeme
6:02:35
149
-6
143 MO:14.
35651MSV Pa Zemgales pulka pēdām Juris Šinke
Andris Šinke
5:51:41
142
0
142 MSV:2.
36509XV Saule pāri visam Kaspars Liepiņš
Videga Gaigala
5:51:52
141
0
141 XV:6.
37508XV TAKA X Inese Midrijāne
Jānis Pētersons
5:59:05
141
0
141 XV:7.
38302WO Divplākšņi Lasma Abolina
Antra Lukševica
5:58:09
131
0
131 WO:1.
39364XO Aspazijas paduse Aija Dēliņa
Didzis Rozenbergs
5:55:01
128
0
128 XO:8.
40404MV TAKA Pēteris Īvāns
Aleksandrs Balodis
6:05:18
140
-12
128 MV:5.
41653XSV KĀPA LR Rolands Laveiķis
Ligita Grunde
6:09:08
147
-20
127 XSV:3.
42405MV Marmotes Raivo Pusbarnieks
Guntars Vība
5:59:12
124
0
124 MV:6.
43450WV Pozitīvie skorpioni Inta Poriķe
Liene Buša
5:56:05
120
0
120 WV:2.
44303WO KARSTAIS LEDUS Anna Vanaga
Anita Beinaroviča
5:26:18
119
0
119 WO:2.
45456WO Daivas & Ko Dace Ikšele
Aiva Skopāne
Elīna Skopāne
5:35:44
117
0
117 WO:3.
46600WSV Velmara Māra Bolšteina
Velta Zjatkova
6:04:21
126
-10
116 WSV:1.
47301WO Labs jautājums Zane Nāgele
Una Čonka
5:28:14
114
0
114 WO:4.
48507XV Ezīši Ingrīda Barisa
Ģirts Strujevičs
5:44:18
114
0
114 XV:8.
49652XSV MaSka Skaidrīte Otaņķe
Māris Otaņķis
5:56:45
113
0
113 XSV:4.
50504XV Baltie Zalkši Baiba Kaškina
Ivars Krenklis
Sandris Greilihs
5:56:34
112
0
112 XV:9.
51352XO Ženijas un Matīsiņš Sandra Priedīte
Matīss Šulmanis
Aija Bremšmite
5:47:14
107
0
107 XO:9.
52506XV Skudrulāči Anita Paidere
Juris Paiders
5:54:08
107
0
107 XV:10.
53361XO TE! Toms Biders
Elza Žumbure
6:15:07
134
-32
102 XO:10.
54451WV Cerība bez stresa Zane Blumberga
Santa Blūma
5:43:29
95
0
95 WV:3.
55601WSV Bebres un vēl Inese Purgaile
Ilze Vabole
Silvija Penkule
5:23:51
94
0
94 WSV:2.
56300XO Mēs ar putniem Evija Prauliņa
Laura Mazmača
Gunta Blūzma
Hardijs Lāns
5:58:55
93
0
93 XO:11.
57366XO PIENA ZOBI Edmunds Fadiņš
Katrīna Poliščuka
6:12:12
117
-26
91 XO:12.
58355XO Black Hawk Miks Brūšnieks
Annija Rēdele
6:09:40
109
-20
89 XO:13.
59654XSV DO DAINA ZIDA-CELMA
OSKARS ZIDS
5:53:59
80
0
80 XSV:5.
60656XSV O!Sigulda Andra Jansone
Aldis Zavickis
5:46:28
78
0
78 XSV:6.
61452WV Jūra līdz ceļiem Indra Segliņa
Ieva Vītoliņa
6:12:34
92
-26
66 WV:4.
62201J Valgundieši Arleta Apsīte
Edvards Apsītis
4:07:07
59
0
59 J:1.
63550MSV Vai vari Arno Līcis
Aivars Teikmanis
4:20:39
41
0
41 MSV:3.
64200J Apmaldījies Karavīrs Daniela Dišereite
Kaspars Rozītis
2:31:58
15
0
15 J:2.
ROGAIN3
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
12M Riga Adventure Team / KoBalts Jānis Šneiders
Andis Grandāns
3:11:00
127
-24
103 M:1.
23M Dinamīts Salvis Daģis
Kaspars Beķeris
2:55:13
88
0
88 M:2.
3109X 42km.lv Mārtiņš Godiņš
Ieva Godiņa
3:04:51
98
-10
88 X:1.
4108X Ziemas miegā Kristaps Pilskalns
Gita Vilensone
3:01:43
73
-4
69 X:2.
55M Divi vienā Normunds Prazņicāns
Kaspars Abuls
3:02:20
75
-6
69 M:3.
651W AUTOSTARTS.LV-2 Marita Lapa
Signija Elva Lapa
2:57:20
63
0
63 W:1.
7104X Batman & catwomen Gita Karlsone
Kristaps Zariņš
2:34:02
54
0
54 X:3.
87M Vienkārši Kārlis Dzalbs
Lūkas Dzalbs
Didzis Krūmiņš
3:01:09
58
-4
54 M:4.
953W Dzintarlapsas Ilze Krēmere
Ieva Simsone
2:50:37
51
0
51 W:2.
106M Green Proxy Rolands Auziņš
Normunds Baķis
3:12:31
71
-26
45 M:5.
111M Tonuss Aleksandrs Kņazevs
2:21:42
37
0
37 M:6.
12152G3 knapie Mārtiņš Dravants
Niklāvs Dravants
Ineta Bārdiņā
2:51:25
36
0
36 G3:1.
13153G3 Maike Kevins Švalbe
Modris Švalbe
2:37:37
34
0
34 G3:2.
14111X Iespējams, sliktākie kolēģi Matīss Caune
Jānis Barkovskis
Atis Brālītis
Ieva Tuskena
2:57:43
34
0
34 X:4.
1552W Kolibri Krista Ķelpa
Sintija Levica
3:17:20
59
-36
23 W:3.
16105X AEI Anda Baidekalna
Ieva Šinke
Ēriks Remess
3:17:36
46
-36
10 X:5.
17453X MIGLA AIija Orniņa
Māris Orniņš
3:17:05
39
-36
3 X:6.
-150G3 C7 Jānis Čaune
Mārtiņš Čaune
Emīls Saulītis
3:56:47
53
0
LATE
-50W Nūjotājas riksī Zane Grava
Regīna Siksna
Ieva Jansone
3:29:09
27
-60
NA

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com